Registrácia: 23. augusta 2021 od 09.00 v ZUŠ Modra, Dukelská ul. 2

Časový rozpis kurzov:

Korepeticia:

Viliam Graffinger, Katarina Schowanetz, Lydia Cibulova, Petra Adamova, Maros Klatik

===========================================

Double bass:

Sunday August 22, 2021:

10.00 – 10.55
Hrnčiarová Barborka
11.00 – 11.55
Matúš Andrej
12.00 – 12.55
Herák Filip
14.00 – 14.55
Williger Anton
15.00 – 15.55
Babiak Jakub
16.00 – 16.55
Suja Peter
17.00 – 18.30
Workshop
.

Double bass:

Monday August 23, 2021:

08.00 – 08.55
Gašpar Lubomír
09.00 – 09.55
Matúš Andrej,
10.00 – 10.55
Hrnčiarová Barborka
11.00 – 11.55
Williger Anton
12.00 – 12.55
Babiak Jakub
14.00 – 14.55
Suja Peter
15.00 – 15.55
Herák Filip
16.00 – 16.55                            Gašpar Ľubomír
All other instruments:
Here is the schedule of the first lessons, next lessons will be announced in Modra:
FLUTE:
Monday, August 23, 2021:
09.20 – 10.55 Cermak
11.00 – 11.45 Babulova
11.50 – 12.35 Ovsiankova
14.00 – 14.45   Ovsiankova
14.50 – 15.35
15.40 – 16.25   Dzurová Alžbeta
16.30 – 17.15   Bezoušková Adéla
17.20 – 18.05  Klogner
.

.

FLUTE:
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15  Klögner Jakub
09.20 – 10.05   Sobon Paulina
10.10 – 10.55   Csirke Mira
11.00 – 11.45   Szirmai Bernadett
11.50 – 12.35
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05
VIOLA:
Monday, August 23, 2021:
09.20 – 10.05  Talackova
10.10 – 10.55 Hrnciarova
11.00 – 10.45 Hrnciarova
11.50 – 12.35  Bucko
14.00 – 14.45   Bucko
14.50 – 15.35   Šaradinová Paulína
15.40 – 16.25   Bučko Michal
16.30 – 17.15   Magyari Virag
17.20 – 18.05   Blahova
.
.
VIOLA:
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15   Talácková Blanka
09.20 – 10.05   Magyari Virág
10.10 – 10.55   Blahová Alžběta
11.00 – 11.45   Matoušková Gabriela, Blahová Alžběta, Ayvazyan Kristine
11.50 – 12.35
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05
VIOLONCELLO I (Petr Nouzovský):
Sunday, August 22, 2021:
14.00 – 14.45   Cibulová Iveta
14.50 – 15.35   Cibulová Iveta
15.40 – 16.25   Petráš Marcel
16.30 – 17.15   Petráš Macel
17.20 – 18.05
.
.
VIOLONCELLO I (Petr Nouzovský):
Monday, August 23, 2021:
08.30 – 09.15   Cibulová Iveta
09.20 – 10.05   Petráš Marcel
10.10 – 10.55   Vanáková Katarína
11.00 – 11.45    Vanáková Katarína
11.50 – 12.35    Glasnák Juraj
14.00 – 14.45   Kašková Katarína
14.50 – 15.35    Žigmundová Soňa
15.40 – 16.25   Rufer Filip
16.30 – 17.15    Rufer Filip
17.20 – 18.05   Strnadová Naďa
VIOLONCELLO II (Jan Pospíšil):
Monday, August 23, 2021:
09.00 – 09.45  Rodriguez Laura
09.50 – 10.35   Dolný Jakub
10.40 – 11.25   Letzová Magdaléna
11.30 – 12.15    Klapalová Barbora
12.20 – 13.05   Rusiňáková Terézia
14.00 – 14.45   Kocifaj Michal
14.50 – 15.35   Švec Josef Matěj
15.40 – 16.25   Krejčí Julie
16.30 – 17.15   Krejčí Julie
17.20 – 18.05

.

VIOLONCELLO II (Jan Pospíšil):
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15   Letzová Magdaléna
09.20 – 10.05   Rodriguez Laura
10.10 – 10.55    Dolný Jakub
11.00 – 11.45
11.50 – 12.35
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05
VIOLIN I (Jan Talich):
Monday, August 23, 2021:
14.00 – 14.45   Malčeková Mária
14.50 – 15.35   Berky Marcel
15.40 – 16.25   Herák Ivan
16.30 – 17.15    Papp Miklos
17.20 – 18.05

.

VIOLIN I (Jan Talich):
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15   Sütő Boglárka
09.20 – 10.05   Závogyán Bercel
10.10 – 10.55   Papp Miklós
11.00 – 11.45    Staňková Alžbeta
11.50 – 12.35   Horváth Eszter
14.00 – 14.45   Somogyi Kinga
14.50 – 15.35   Galik Štefan
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05
VIOLIN II (František Török):
Monday, August 23, 2021:
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05

.

VIOLIN II  (František Török):
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15   Malčeková Mária
09.20 – 10.05   Berky Marcel
10.10 – 10.55    Somogyi Kinga
11.00 – 11.45   Sütő Boglárka
11.50 – 12.35   Závogyán Bercel
14.00 – 14.45   Papp Miklós
14.50 – 15.35   Horváth Eszter
15.40 – 16.25  Staňková Alžběta
16.30 – 17.15   Herák Ivan
17.20 – 18.05
GUITAR:
Monday, August 23, 2021:
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35   Kreutzová Olívia
15.40 – 16.25   Mydla Filip
16.30 – 17.15   Cibula David
17.20 – 18.05

.

GUITAR:
Tuesday, August 24, 2021:
08.30 – 09.15   Szelẹga Jan
09.20 – 10.05   Maslanka Nel
10.10 – 10.55   Dario
11.00 – 11.45   Pál-Baláž Amadé
11.50 – 12.35   Kreutzová Olívia
14.00 – 14.45   Mydla Filip
14.50 – 15.35   Szelẹga Jan
15.40 – 16.25
16.30 – 17.15
17.20 – 18.05